Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część czterdziesta siódma...
Dzisiaj spędziłem czas nawet aktywnie. Brakuje mi jednak czegoś, aby poczuć się spokojnym. Wydaje mi się, że potrzebuję jeszcze się gdzieś przejść, a przynajmniej zacząć czytać jakąś książkę. Potrzebuję oderwać swój umysł od giełdy papierów wartościowych, która jest dla mnie źródłem trudnych i intensywnych emocji. Nawet niekoniecznie bieganie uczyniłoby mnie zadowolonym. Na pewno nie chodzi mi o to, aby leżeć bezczynnie.
Komentarze
Prześlij komentarz