Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część osiemdziesiąta dziewiąta...
Optymizm jest bardzo potrzebny w celu posiadania pogodnego nastawienia wobec otaczającej mnie rzeczywistości, a także dla zachowania spokoju. Jakbym budził się rano i przyjmował, że wszystko potoczy się źle, to byłoby mi trudno zmagać się z trudnościami życia codziennego. Właśnie dlatego odmawiam modlitwę w intencji bliskiej mi osoby, aby moje myśli wędrowały w pożądanym kierunku. Mam za sobą sobotni i niedzielny trening pływacki lecz jest już środa i chyba wybiorę się na siłownię. Dzięki ćwiczeniom na siłowni stałem się silniejszy, a dzięki czytaniu stałem się mądrzejszy. Warto, abym doceniał to, co mnie wzmacnia.
Komentarze
Prześlij komentarz