Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część sto czwarta...
Zdałem sobie sprawę z tego, że niestety niekoniecznie mogę się uważać za mądrego człowieka. Nie mam do siebie o to żalu bo raczej nie ma takiej osoby mądrej we wszystkim. Nie czuję się wcale do tego gotowym, aby znaleźć sobie dziewczynę i założyć z nią rodzinę. Niestety nie wykorzystałem dobrze szansy jaka się dla mnie ewentualnie pojawiła. Chciałbym móc przynajmniej móc być w dobrej przyjaźni ponieważ raczej nie wierzę, że zdołam coś więcej osiągnąć własnymi siłami. Cieszę się z tego, że przynajmniej sam ze sobą jestem zaprzyjaźniony. Ostatnio nie wiedziałem za bardzo co chcę w życiu robić. Moje życie było trochę takie nie za bardzo wesołe. Przypuszczam, że moi bracia, którzy zarabiają nieco więcej pieniędzy niekoniecznie są takimi szczęśliwymi ludźmi.
Komentarze
Prześlij komentarz