Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, cześć dziesiąta...
Grałem sobie w Civilization 6, czasami potrzebuję zająć się rozrywką, odcinając się od stymulującej mnie rzeczywistości. Warszawa to jest głośne miasto i mieszkając tutaj nigdy tak do końca nie wypoczywam. Myślę, że zdolność skupiania uwagi na jednej kobiecie to jest dobra kompetencja. Obecnie odczuwam potrzebę stania się osobą rozwijającą się w czymś i osiągającą wysoki stopień zaawansowania. Rozrywka czasami jest potrzebna po to, aby nieco się oderwać od chaosu rzeczywistości społecznej. Ludzie za dużo rozgrywają pomiędzy sobą. Rywalizują o powodzenie seksualne lub próbują wynegocjować korzystne dla siebie warunki w interakcjach intymnych. Przypuszczam, że można przez to wszystko razem wzięte oszaleć. Myślę zatem, że warto czasami zrobić coś dobrego dla siebie i nie troszczyć się tylko o wizerunkową wartość własnej osoby lecz zatroszczyć się także o wartość rzeczywistą, zdolność zapewnienia przetrwania własnemu potomstwu.
Komentarze
Prześlij komentarz