Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część siódma...
Dzisiejszy dzień zacząłem od konsumpcji dietetycznych przekąsek. Zjadłem mus jabłkowy oraz kapustę na parze, wypiłem kawę oraz kakao. Zastanawiam się nad tym jak ciężko robi się taki mus jabłkowy, mam okazję o tym się przekonać ponieważ moja matka jest nad morzem, a owoce na działce się zepsują jeżeli się nimi nie zajmę. Ogólnie życie jest krótkie i niekoniecznie ma sens uciekanie przed doświadczeniami, które mogą wydawać się trudne. Inwestowanie na giełdzie to zajęcie przez które sporo czasu można stracić. Czas można wykorzystać na to, aby ciekawie wykorzystać chwile. Myślę, że i tak te kobiety, którym się nie spodobałem nie wiedziały o mnie wszystkiego oraz nie wiedziały też jakim wartościowym mężczyzną jestem. Moim zdaniem te kobiety, które mnie odrzuciły popełniły błąd, jest to dla mnie trochę korzystne ponieważ przynajmniej nie mam na głowie ich marnego towarzystwa. Wolę raczej wierzyć w siebie niż w te osoby, które mnie odrzuciły. Staram się zachować lojalność wobec siebie samego. Uważam, że jestem wartościową osobą. Chciałbym swoje poczucie własnej wartości wzmocnić.
Komentarze
Prześlij komentarz