Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część dwudziesta czwarta...
Codzienna modlitwa uwzniośla umysł, a to pozwala wybierać jak najlepsze rozwiązania inwestycyjne. Niestety zarządzając pieniędzmi na giełdzie można się pomylić. Fajnie byłoby móc się czegoś nauczyć na swoich decyzjach inwestycyjnych. Warto byłoby chyba zachować ostrożność. Warto wysłuchać chociaż innych inwestorów, starających się osiągnąć mądrość. Trzeba sobie wyobrażać jak wygląda sukces. Myśleć o tym jak wygląda szczęście. Wydaje mi się, że nie jest to taka sytuacja kiedy nie trzeba już pracować. Wiele osób, które przechodzi na emeryturę niebawem wkrótce umiera. Warto zachowywać aktywny styl życia niezależnie od wieku. Interesuję się trochę terapią zajęciową. Sam zajmuję się inwestowaniem w ramach swojej terapii zajęciowej. Nie potrzebuję chyba kończyć ambitnego kierunku studiów. Wystarczy mi, że zajmę się terapią zajęciową. Czasami wystarcza zająć się czymś co jest wystarczające.
Komentarze
Prześlij komentarz