Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część czterdziesta trzecia...
Dzisiaj spędziłem czas na zajmowaniu się tym co mnie interesuje oraz tym co lubię robić. Jakbym pracował tylko i wyłącznie dla pieniędzy to mogłoby się okazać, że nie żyję tak jak chciałbym żyć. Interesują mnie inteligentne rozwiązania problemów z którymi się borykam. Nadal czytam książkę o wycenie dla inwestorów giełdowych. Treść tej książki wyjaśniła mi pewne sprawy. Oglądałem też wykłady o możliwościach językowych zwierząt. Zastanawiam się nad tym czy potrafiłbym zastosować w praktyce uzyskaną wiedzę. Czasami potrzebuję przeczytać książkę dwa razy, aby upewnić się, że jej treść do mnie dotarła. Przyjemnie mi się słucha wypowiedzi w języku angielskim.
Komentarze
Prześlij komentarz