Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część pięćdziesiąta...
Moim zdaniem profesjonalny inwestor powinien dbać o swoje zdrowie i podejmować się aktywności zapobiegających chorobom ponieważ leczenie chorób jest drogie i nie zawsze skuteczne, a poza tym człowiek chorujący mało ma energii i przez to może być mało wydajnym pracownikiem. Nie wszystkim chorobom można zapobiec jednak sporo jest takich. Warto byłoby pracować nad tym, aby móc cieszyć się poprawną wagą oraz muskulaturą. Warto dbać o to, aby żyć wśród ludzi mających wpływ korzystny na rzecz zdrowia oraz przede wszystkim o to, aby samemu być takim człowiekiem. Człowiek, który żyje oszczędnie, ma nadwyżki finansowe, które może inwestować. Warto też posiadać wiedzę o tym jak gospodarować własnymi finansami oraz o tym jak zapobiegać chorobom, a poza tym warto też posiadać umiejętność przyrządzania potraw. Dzisiaj nauczyłem się gotowania kaszy gryczanej tak, aby była smaczna, sprawiło mi to przyjemność i nie jest to pierwsza rzecz jakiej nauczyłem się z YouTube.
Komentarze
Prześlij komentarz