Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część sześćdziesiąta czwarta...
Byłem na konferencji forfin 2024 i wykłady, które tam były ciekawiły mnie, żałuję, że tak mało ich słuchałem, załatwiałem jakieś swoje interesy przy stoiskach promujących różne firmy. Być może jakbym sobie postanowił, że wysłucham przynajmniej trzech wykładów to skorzystałbym optymalnie. Nie żałuję, że byłem na tej konferencji, uzyskałem materiały edukacyjne oraz poczułem się zachęcony do tego, aby kształcić się więcej na temat inwestowania. Moim zdaniem warto uczęszczać na takie wydarzenia po to, aby być w kontakcie z ludźmi posiadającymi podobne zainteresowania.
Komentarze
Prześlij komentarz