Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część osiemdziesiąta druga...
Ja inwestuję obecnie w firmę, której działania są mi bliskie. Są ludzie którzy inwestują mając na uwadze przede wszystkim zysk. Ja także mam na uwadze zysk, myślę jednak, że posiadając jakąś firmę jest się też w pewnym sensie odpowiedzialnym za jej działania. Chciałbym po prostu posiadając akcje gromadzić zasługi duchowe po to, aby mi się poszczęściło w życiu. Zysk finansowy też jest moim zdaniem ważny. Ja po prostu obecnie nie mam ochoty męczyć się psychicznie poprzez działanie nastawione na zysk. Lubię czuć się osobą duchową bardziej niż człowiekiem interesu.
Komentarze
Prześlij komentarz