Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część osiemdziesiąta ósma...
Ciekawi mnie taka sytuacja w której nikt nie wiedziałby o mojej sytuacji materialnej, a ja uchodziłbym raczej za osobę ubogą, a przynajmniej taki miałbym styl ubierania się jak osoby ubogie. Ciekawi mnie to z tego względu czy moje życie zmieniłoby się na lepsze jakbym nie obnosił się ze swoim statusem materialnym. Ciekawi mnie też to jakby to było jakbym nie obnosił się z tym jakim inteligentnym czlowiekiem jestem. Zastanawiałbym się czy rzeczywiście warto się cieszyć z powodu sukcesów, które się osiągnęło. Być może warto, a być może nie, chyba lepiej byłoby się nie pytać o opinię na ten temat innych osób. Mógłbym o sobie powiedzieć, że jestem introwertykiem ponieważ to jest w moim zachowaniu dominującą tendencją. Chciałbym stwierdzić, że ten wpis jest o motywacji do inwestowania i ogólnie rzecz biorąc bogacenia się. Chciałbym inwestować mając na względzie wyłącznie siebie.
Komentarze
Prześlij komentarz