Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część dziewięćdziesiąta szósta...
Moim zdaniem dobra inwestycja to taka, która zaspokaja społeczne zapotrzebowanie. Obecnie w Polsce co dziesiąta osoba ma cukrzycę. Jeżeli można byłoby zrobić coś, aby te osoby zachęcić do uprawiania sportu to byłoby super osiągnięcie, chociaż jeszcze fajniejszym osiągnięciem byłoby jakby można było na tym zarobić. Pakiety sportowe umożliwiają ludziom trenowanie w ramach niższej ceny. Myślę sobie o tym, aby zajmować się bardziej popularyzacją aktywności sportowej.
Komentarze
Prześlij komentarz