Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część dwudziesta pierwsza...
Pływam częściej od niedawna, jednak już odczuwam przyjemność, kiedy patrzę na swoje odbicie w lustrze, jestem naładowany pozytywnymi uczuciami. Dzisiaj spróbowałem poświęcić nieco więcej czasu na swoją edukację, która też poprawia mi moje samopoczucie jednak, jakbym nie pływał to nawet bym się za to nie zabierał. Dzisiaj na ważeniu się zobaczyłem, że moja masa spadła. Daleko jestem jeszcze od optymalnej masy ciała, jednak już jest dużo lepiej.
Komentarze
Prześlij komentarz