Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część trzydziesta ósma...
Moje ciało oczyszcza się z toksyn i wydala je wraz z kałem, potem i wydychanym powietrzem, następnie mój organizm się regeneruje i wzmacnia, osiągam spokój, ufam w miłość Boga, modlę się, aby pomiędzy ludźmi zachodziła wzajemnie korzystna komunikacja. Ja troszczę się przede wszystkim o własne szczęście i staram się spożywać warzywa. Niedawno sporo zjadłem fasolki po bretońsku i czułem się dzięki temu szczęśliwy. Staram się robić codziennie coś, aby osiągnąć cel długoterminowy. Pływam regularnie i moja waga zaczęła ulegać redukcji. Nie miałem chyba po prostu apetytu na niezdrowe jedzenie, albo zacząłem wydalać większe ilości wody. Myślę, że miałem na uwadze to, że potrzebuję i chciałbym bardzo schudnąć i zacząłem oczekiwać, że mi się to uda osiągnąć.
Komentarze
Prześlij komentarz