Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część dziewięćdziesiąta pierwsza...
Jakbym schudł to zapewne podobałbym się bardziej kobietom jednak przede wszystkim podobałbym się bardziej sam sobie. Ja na szczęście nie doświadczyłem dużej ilości złego traktowania że względu na swoją otyłość. Myślę, że dzięki temu, że nie mam w sobie dużej ilości autonegacji ze względu na swoją masę ciała to może mi być łatwiej pozbyć się nadmiarowych kilogramów. Jeżeli chodzi o powodzenie u płci przeciwnej to wysportowani mężczyźni mogą liczyć na to, że będą się podobać kobietom.
Myślę, że jakbym przynależał do jakiejś prestiżowej grupy to sam posiadałbym wyższe standardy. Ważne jest dla mnie obecnie, aby zapanować lepiej nad przestrzenią w swoim pokoju. Chciałbym móc nie wstydzić się tego jak urządzony jest mój pokój przed kobietą na której by mi zależało. Nie chodzi tylko o względy kobiety lecz także o to, aby odciążyć moją uwagę od bałaganu. Chodzi także o to, aby mniej rzeczy było na wierzchu bo kurz się do nich może przyczepiać.
Komentarze
Prześlij komentarz