Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część dziewięćdziesiąta druga...
Dzisiaj pojawiło się u mnie nastawienie pozytywne, oparte na tym, że spodziewam się tego, że uda mi się osiągnąć coś dobrego dla mnie. Myślę, że nie będzie mnie dużo wysiłku kosztowało zrealizowanie swojego celu, oraz, że będzie temu towarzyszyła dobra zabawa. Optymizm towarzyszy tej zmianie w moim życiu, że nie jem już obiadów z opieki społecznej i jestem zadowolony z tego, że staram się odżywiać zdrowo. Uczę się języka francuskiego z Duolingo i jestem z tego względu zadowolony. Myślę, że mogę schudnąć niebawem i jest to związane z tym, że odżywiam się jedzeniem detoksykującym. Mam dobre samopoczucie częściowo w związku z tym, że spożywam rano kaszę gryczaną. Myślę, że jak będę kontynuował taki styl życia jaki obecnie prowadzę, albo nieco go zintensyfikuję, to realne może być schudnięcie przeze mnie dziesięciu kilogramów w przeciągu roku. Myślę, że czasami pozytywne myślenie tworzy taką samospełniającą się przepowiednie.
Komentarze
Prześlij komentarz