Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część osiemdziesiąta dziewiąta...
Opiszę teraz swoją wizję przyszłości, tak jakby ona już zaistniała:
Kiedy przestałem spożywać obiady z opieki społecznej to moja waga się zredukowała ponieważ zaspokajałem swoje potrzeby żywnościowe jedząc warzywa na parze, które zawierają sporo błonnika, witamin i minerałów. Mój organizm oczyścił się z toksyn, a ja zacząłem wyglądać młodo i czuć, że posiadam dużo energii. Piłem dużo napoi, lecz te z kofeiną konsumowałem we wszesnych godzinach dnia. Lubiłem odczuwać pozytywne emocje towarzyszące mojej trosce o siebie. Niekoniecznie miałem ochotę szukać sobie dziewczynę. Brakowało mi silnego libido, nie posiadałem motywacji, aby się rozwijać, chyba za wyjątkiem nauki języków obcych. Przeszkadzali mi moi rodzice lecz nie miałem zamiaru ich się pozbywać ze swojego życia ponieważ uważałem, że moi rodzice wnoszą do mojego życia coś wartościowego i pomimo wadliwego traktowania mnie, czułem się kimś ważnym na tyle, że potrafiłem im wybaczyć.
Komentarze
Prześlij komentarz