Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część sto siódma...
Wydaje mi się trochę, że problem z otyłością to jest problem niezbyt sprytny. Myślę, że fajnie byłoby jakbym potrafił sobie urządzić pokój tak, abym miał elegancko urządzone, aby moje książki ładnie leżały na swoich półkach. Potrzebuję, aby książki były za szybą lub za zamykanymi drzwiami, a moje ubrania były schowane do szafy. Potrzebuję uczyć się trochę o komputerach ponieważ uważam, że są to cudowne maszyny. Potrzebuję tego porządku po to, aby kurz nie unosił się w powietrzu i nie przeszkadzał komputerowi w chłodzeniu się.
Jeżeli chodzi o moje odchudzanie to nie chodzi mi tylko o to, aby ważyć mniej, chciałbym zachować sprawność fizyczną, posiadać rozbudowane mięśnie. Myślę, że byłbym wtedy bardziej atrakcyjnym mężczyzną i miałbym przed sobą perspektywę długiego życia bez dokuczających mi chorób. Cieszę się z tego powodu, że trochę potrafię zadbać o to, aby odżywiać się zdrowo i być aktywnym sportowo.
Komentarze
Prześlij komentarz