Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część sto ósma...

 Myślę teraz o tym, że mogę w pewnym sensie całkiem łatwo rozwinąć swoje ciało jak mam otyłość bo moje mięśnie mają wystarczająco dużo energii z tłuszczu. Trochę mi się już udało wzmocnić swoje mięśnie dzięki pływaniu. Chciałbym pedantycznie dbać o swoje zdrowie, aby wnerwiać osoby uzależnione od nikotyny i alkoholu. Moim zdaniem to nie jest wcale dobre, abym solidaryzował się z osobami uzależnionymi od nikotyny. Najlepiej byłoby gdybym, był wśród ludzi, którzy dbają o swoje zdrowie, lub jakbym sam wprowadzał modę na zdrowie. Kiedy wybieram, aby koncentrować się na dobrym aspekcie rzeczywistości to mogę działać skutecznie. Warto brać za dobrą monetę to, co się dostało od losu. 

Komentarze