Jak wspaniale jest dostawać pieniądze za czas spędzony razem, część dziesiąta...

Jestem na kursie terapeuty zajęciowego lecz dzisiaj nie miałem dostępu do prezentacji i w związku z tym nie wiem czy będę potrafił ten kurs zaliczyć. Myślę, że to byłoby dla mnie dobre doświadczenie jakby udało mi się zaliczyć ten kurs i mogę się podjąć starania, aby taki rezultat osiągnąć. Poza tym to sporo dzisiaj kaszlałem. Mam szczęście pod tym względem, że będzie to test. Dzisiaj myślałem o tym, aby poczuć się kimś odrębnym i sprawczym od psychiatrów, którzy się tak naprawdę nie troszczyli o moje zdrowie. Nie muszę polegać na tym co mi mówią psychiatrzy i psycholodzy. Podjąłem decyzję o tym, aby odrobinę im nie ufać. Będzie tak dla mnie najbardziej korzystnie. 

Komentarze