Jak wspaniale jest dostawać od ludzi pieniądze za czas spędzony razem, część dwudziesta ósma...
Byłem jakiś czas temu w lokalnym centrum zdrowia psychicznego i rozmawiałem z psycholożką i pytała mnie ona o sprawy o których niezupełnie miałem ochotę mówić, a jednak mówiłem ponieważ chciałem uchodzić za kogoś bezproblematycznego. Mam teraz trochę problem z tym żeby zadzwonić do tej psycholożki i dopytać się o to, że miała do mnie zadzwonić i powiedzieć mi czy jest dla mnie psychoterapia, albo kiedy będzie, albo, że nie jest planowana. Mam problem z tym, żeby zadzwonić i umówić się na rozmowę z tą psycholożką, chociaż być może ona tam już nie pracuje i telefon do rejestracji może mi pomóc wyjaśnić sprawę.
Komentarze
Prześlij komentarz